Jdi na obsah Jdi na menu

Neof. závody v Nymburku - 26.4.

12. 5. 2009

Neoficiálky Nymburk 26.4.

Na nymburské závody, které byly naše poslední neoficiálky před oficiálními v Masečíně, jsme s Kikinou nejely samy. Byla nás docela početná skupinka. :o)

V sobotu před závody nebylo Kikině nějak moc dobře, ale večer už byla v pohodě, tak jsme vyjely.

Začínalo se paralelním parkurem, běhalo se po čtyřech. Nejprve musel psovod proběhnout zkráceným slalomem, za ním si odepnul psa, kterého tam před tím přivázal, a pak se ještě běžely tři skočky do cíle. Poprvé byla Kikina sice jako první za páskou, ale oběhla poslední skočku, tak se běh musel opakovat. To už se nám tak nedařilo (i obojek na tom měl svou zásluhu), tak jsme nepostoupily.

Další v pořadí bylo agility začátečníků. Kikina tedy umí běhat i rychleji, ale bylo z toho 1.místo.
Obrazek

Pak jsem v kantýně skoro vykoupila nanuky a mohlo se jít na hru. Parkur to byl jednoduchý do tvaru U, ale psovod musel běžet s otevřeným deštníkem a igelitkou, takže nic moc. :o) Naše umístění mě vcelku potěšilo - 14./78.

Pak už následovalo jen vyhlášení a cesta domů. Kikina vyhrála 15kg granulí, ty jsem ale musela vyměnit za menší pytel, jinak by to vlakem fakt nešlo. :-D